Šílenec s koloběžkou na D1 děsil řidiče. Mrkněte na fotky

Neuvěřitelná situace na D1. Řidiči se na dálnici museli vyhýbat kurýrovi, který pro jízdu na koloběžce využil nejdelší dálnici v ČR.

 

Během pátečního dne na D1 u Brna zažili řidiči nevšední podívanou. V pravém jízdním pruhu si svou cestu s další objednávkou krátil kurýr jedné z dovážkových služeb. Muž na dálnici jel ve směru na Rohlenku. Měl jediné štěstí, že řidiči stačili včas zareagovat a vyhnout se mu, jinak by ani helma, kterou si zodpovědně nezapomněl nasadit, následky střetu nesnížila.

 

Zdroj: Marek Beránek

 

Kurýr dle dostupných informací nebyl dostižen policejní složkou, která by mu zcela jistě udělila mastnou pokutu ze jeho husarský kousek. Svým chováním neohrozil jen sebe, ale i zbytek provozu. Na dálnici, která je určena pro motorová vozidla a minimální povolená rychlost je 80 km/h, nemá elektrická koloběžka co dělat.

Zdroj: Marek Beránek

 

Tato situace naštěstí skočila happyendem. Nikomu se nic nestalo. Počínání kurýra bylo ale krajně nezodpovědné a nebezpečné. Pokud by jen jediné auto včas nezareagovalo, mohlo dojít k velké havárii s nešťastným koncem minimálně pro muže na koloběžce. Buďte opatrní a přemýšlejte o svých činech. To, co se občas může zdát jako geniální nápad, nemusí být úplně chytré rozhodnutí.

 

Další články