Za hloupost zaplatil životem. Smrtelná nehoda na koloběžce šokovala i záchranáře

Šest měsíců uběhlo od hororové nehody a stále není jasné, zda byl třiačtyřicetiletý muž, který zemřel po pádu z elektrické koloběžky, pod vlivem alkoholu. Jisté ale je, že přišel o život svou vlastní vinou!

 

K tragédii došlo v obci Fryšták na Zlínsku 26. dubna ve 22 hodin. Za snížené viditelnosti se dva muži rozjeli na svých koloběžkách z kopce po ulici Formanská na elektrické koloběžce. Stále zůstává otázkou, zda byli dotyční pod vlivem alkoholu, s jistotou lze ale říci, že oběť nehody mohla své smrti uniknout. Stačilo by, kdyby byla použita ochranná přilba. Tu ale muž nasazenou neměl, což se mu stalo osudným.

 

Po pár desítkách ujetých metrů nezvládl rychlou jízdu a z koloběžky spadl. Přivolaní záchranáři byli v šoku, když zjistili, že čtyřicátník neměl během jízdy nasazenou přilbu. Přes okamžitě poskytnutou první pomoc a následnou péči v nemocničním zařízení muž na následky zranění hlavy zemřel.

 

Nepodceňujte za žádných okolností vaši bezpečnost. Pokud vyrazíte na koloběžce i na krátkou projížďku kolem místa bydliště, vždy si nasaďte ochrannou přilbu. Tímto jednoduchým krokem si můžete zachránit život.

Další články